Yabancı Dil Bilen Oyun Ablaları

Yabancı Dil Bilen Oyun Ablaları hizmeti detaylı ve titiz bir şekilde yapılması gereken bir iştir. İşini özveri ile yapmak çok önemlidir. Ekibimizdeki Yabancı Dil Bilen Oyun Ablalarında bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız.

Özellikle İngilizce eğitiminde Oyun Ablaları büyük başarılar sergileyebilmektedirler. Zira bu konuda pedagojik eğitimini tamamlamış olan uzman Oyun Ablaları, çocuklarınızla onların kapasiteleri üzerinden son derece güçlü ve tutarlı bir bağ kurarak, yalnızca sizin çocuğunuza özel, yalnızca sizin çocuğunuza hitap eden özelleştirilmiş İngilizce programları uygulayarak çocuklarınızın hem İngilizce gramer; hem İngilizce okuma, Hem İngilizce dinleme ve hem de İngilizce yazma hususunda hızla gelişmelerini ve aynı zamanda da İngilizce konuşma becerilerini geliştirmelerini sağlamaktadırlar.

Bizler sizin için işini dürüst yapan ve referanslı Yabancı Dil Bilen Oyun Ablaları ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.


İletişim Formu
* Eleman Talebi ve İş Başvurusu dışındaki istek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.
WhatsApp Bize Ulaşın