Profesyonel Aşçı

Ayşegül Danışmanlık olarak damak tadınıza da en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Hijyen koşullarına uygun, yerli ve yabancı damak tatlarına hakim tecrübeli ve referanslı profesyonel aşçılar arıyorsanız; aşağıdaki formu doldurarak şirketimizin özel aşçı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Özellikle ülkemizde genel olarak aşçı, aşçılık mesleği adı altında adlandırılsa da aşçılar;

  • Kalabalık ailelerin yemeklerini yapmak için,
  • Ofis ya da iş yerinde çalışanlara yemek yapmak için,
  • Yaşı gereği yemek yapmaya gücü yetmeyenler için,
  • Çalıştıkları için yemek yapmaya vakti olmayan aileler, bireyler için,

Herhangi bir hastalığı nedeniyle belirli bir listede yer alan yemek türlerinden yemesi gerekenler için
yemek yapmaktadır. Aynı zamanda evlerde çalışan bir aşçı yanında çalışmak isteyen, yani aşçı yardımcısı iş ilanları üzerinden istihdam edilmeyi bekleyen kişiler de danışmanlık firmamız üzerinden yardım almaktadırlar.

Yatılı Özel Aşçı İş İlanları
Yukarıda saydığımız niteliklere sahip aileler ya da bireyler, kendi evlerinde yatılı olarak çalışacak aşçılar aramaktadır. Aynı şekilde yatılı aşçı ilanları üzerinden iş arayan kişiler de bir ailenin yanında çalışmak istemektedirler. İşte her iki tarafı buluşturan danışmanlık firmamız, aynı zamanda iş arayanlar ve yardımcı arayanlar için de en hızlı çözümleri sunmaktadırlar.

Ülkemizin zengin yemek kültürü, aynı zamanda aşçı ilanları sayısını da arttırmaktadır. Pek çok şirket, farklı yörelerin yemeğini yapan aşçılarla çalışmak istemektedirler. Bu nedenle aşçı arayanlar özellikle kahvaltı türlerinden akşam yemeklerine kadar deneyime sahip olmak isteyen adaylarla çalışmayı tercih etmektedirler.

Genellikle yatılı iş arayan aşçılar için çalışacakları şehir pek de fark etmemektedir. Zaten çalışacakları ailenin yanında istihdam edilecekleri için, hemen her aile Türkiye ve dünya genelinden aşçı bulabilmektedir.

İşte gerekli tüm belgelerin kontrolünü sağlayan, en lezzetli Türk ve dünya mutfağı yemeklerini yapabilen, güvenilir aşçıları sizlere sağlayan Ayşegül Danışmanlık firmamız, en hızlı şekilde sizlere yardımcı eleman sunmaktadır.

Özel aşçı iş ilanları, yatılı aşçı iş ilanları ve yiyecek içecek sektörüne ait bir çok farklı ilan. Ayşegül Danışmanlık her konuda yanınızda!


İletişim Formu
* Eleman Talebi ve İş Başvurusu dışındaki istek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.
WhatsApp Bize Ulaşın