Kahya

Evinizin tertip, temizlik ve düzeni konusunda uzman ev işlerinden maksimum seviyede bilgi ve tecrübeye sahip, ev yönetimi becerileri olan, yemek konusunda maksimum bilgi ve beceriye sahip, servis konusunda uzman, evinizin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çalışanları yönlendirebilecek bir Kahya-Süpervizör arayışınız mı var?

Yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu Kahya-Süpervizörlerinizi AYŞEGÜL DANIŞMANLIK ekibimizden sizin için özenle seçiyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

Kahya-Süpervizör hizmetinden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz


İletişim Formu
* Eleman Talebi ve İş Başvurusu dışındaki istek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.
WhatsApp Bize Ulaşın