Gölge Öğretmenler

Gölge Öğretmen hizmeti detaylı ve titiz bir şekilde yapılması gereken bir iştir. İşini özveri ile yapmak çok önemlidir. Ekibimizdeki Gölge Öğretmeninde bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız.

Bizler sizin için işini dürüst yapan ve referanslı Gölge Öğretmen ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Gölge Öğretmen Nedir?
Gölge öğretmen; down sendromlu, otistik, içine kapanık, sosyal becerisi olmayan ve benzer nitelikler taşıyan çocuklara rehberlik eden, onlara her alanda arkadaşlık eden, oyun ablası veya abisi gibi yanlarında bulunup kaynaşmalarını sağlayan kişilerdir. Bilindiği gibi özel çocuklar dediğimiz kişiler için eğitim veren yerler oldukça sınırlı sayıda. Bu nedenle çoğu zaman aileler kendi gölge öğretmenlerini tutuyor ve böylece çocuklarının gelişimini sağlıyor.

Oyun Ablası Gölge Öğretmen Hizmeti Veriyor
Üniversiteli oyun ablası içine kapanık, sosyalleşmeyi reddeden veya down sendromlu olduğu için eve kapanan çocukların sosyal hayatla kaynaşması yolunda çok özel adımlar atıyor. Çocuklarla onların seviyesine inerek eğitici oyunlar oynuyor, konuşma terapileri uyguluyor, kitap okuyup müzik dinliyor, dışarıda geçirilen zamanlarda çocuğa rol model oluşturuyor. Okula giden çocuklar için ise evde, dışarıda ve okulda farklı alanlarda rehberlik ediyor. Oyun abisi veya ablası tarafından sağlanan bu destek neticesinde aileler çocuklarındaki gelişimi günbegün fark ediyor. Oyun ablaları ise gelişim sürecinde gözlemlerini aile ve çocuğun varsa doktoruyla paylaşıyor.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

Gölge Öğretmen hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçin.


İletişim Formu
* Eleman Talebi ve İş Başvurusu dışındaki istek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.

Trackback from your site.

WhatsApp Bize Ulaşın