Bebek Hemşiresi

Evde bebek hemşiresi hizmeti detaylı ve titiz bir şekilde yapılması gereken bir iştir. İşini özveri ile yapmak çok önemlidir. Ekibimizdeki Evde bebek hemşiresinde bulunması gereken niteliklerin bilincindeyiz ve bunları sizin özel isteklerinizle birleştirip size en uygun elemanı temin ederek hayatınızı kolaylaştırmaktan keyif duyarız.

Bizler sizin için işini dürüst yapan ve referanslı Evde bebek hemşiresi ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

Evde bebek hemşiresi hizmetini 12 veya 24 saatlik zaman dilimleri içerisinde dilediğiniz kadar alabilirsiniz. İster sabah saatlerinde sizin bebeğiniz ile birlikte rutininizi oturtmaya yardımcı olsun, gün içerisinde karşılaştığınız sıkıntılara çözümleriyle destek olsun, yer yer sorularınızı cevaplasın, ister akşam saatlerinde başlayan sabaha kadarki süreçte size yardımcı olarak daha kaliteli bir uyku almanızı sağlasın. Konusunda uzman bebek hemşirelerimiz gün içerisinde bebekle ilgili size destek olurken, müsait zamanlarda anne ve bebek bakımı konusunda bilgiler de verir.

Evde bebek hemşiresi aşağıdaki konularda eğitim ve uygulama desteği verir:

  • Cilt, ağız, göz, burun, kulak, tırnak kesimi ve alt bakımı Emzirme teknikleri ve bebeğin beslenmesi
  • Gaz çıkartma
  • Anne sütü ve saklanma koşulları
  • Göğüs bakımı
  • Banyo
  • Sarılık yönünden değerlendirme
  • Aşılar ile ilgili bilgilendirme
  • Ev ortamının bebek için uygunluğu ve öneriler
  • Anneye doğum sonrası egzersizler

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 1 yıl içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

Evde Bebek Hemşiresi hizmeti için lütfen bizimle iletişime geçin.


İletişim Formu
* Eleman Talebi ve İş Başvurusu dışındaki istek, öneri ve şikayetleriniz için aşağıdaki formu doldurunuz.
WhatsApp Bize Ulaşın